chemises سیستم قربانی مقابله افزارهای

chemises: سیستم قربانی مقابله افزارهای نیروی انتظامی بدافزارها نامه های الکترونیکی مجرمان سایبری

گت بلاگز اخبار حوادث نجات پسر کفش‌ فروش از قصاص

پسر کفش‌فروش با جلب رضایت اولیای دم از کابوس فوت نجات یافت و بزودی از زندان آزاد می‌شود.

نجات پسر کفش فروش از قصاص

عبارات مهم : زندان

پسر کفش فروش با جلب رضایت اولیای دم از کابوس فوت نجات یافت و بزودی از زندان آزاد می شود.

به گزارش جام جم، آخرهای اسفند 88 نزاع دسته جمعی منجر به قتل در یکی از محله های جنوب پایتخت به پلیس اطلاع داده شد.

چند پسر جوان با هم درگیر و یکی از آنها با اصابت چاقو کشته شده است بود. چند روز بعد، متهم 18 ساله به نام وحید با مراجعه به کلانتری، خود را معرفی و به قتل اعتراف کرد. او مدتی بعد در دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران محاکمه و به قصاص محکوم شد. با تائید این حکم در دیوان عالی کشور، متهم در آستانه طناب دار قرار داشت تا این که اولیای دم با دریافت دیه رضایت دادند.

نجات پسر کفش‌ فروش از قصاص

وحید روز گذشته از زندان به شعبه دوم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی محسن زالی انتقال یافته و جهت آخرین بار از جنبه عمومی جرم محاکمه شد.

او راجع به اتفاق گفت: «من جعبه های کفش را با موتورم جا به جا می کردم. مدتی قبل از حادثه، موتورم را به مقتول قرض داده بودم. شب عید، در کوچه منتظر مقتول بودم تا موتورم را بعد بیاورد. می خواستم جعبه های کفش را بار بزنم و به مشتری ها برسانم ولی هنگامی که مقتول آمد، اول شوخی کرد و بعد فحش داد. با هم دست به یقه شدیم ولی بقیه جدایمان کردند. من رفتم و دوستانم را خبر کردم. دوباره درگیر شدیم و این بار با چاقو ضربه ای به کامران زدم که باعث فوتش شد.»

پسر کفش‌فروش با جلب رضایت اولیای دم از کابوس فوت نجات یافت و بزودی از زندان آزاد می‌شود.

متهم ادامه داد: «اولیای دم اول قصاص می درخواست کردند و بعدا مرا بخشیدند و 500 میلیون تومان دیه خواستند. خانواده ام با گرفتن وام و چهار پنج بار گلریزان، مبلغ درخواستی را جور کرده اند. در این مدت در زندان سنگ تراشی یاد گرفتم و اگر آزاد شوم می توانم در این حرفه فعالیت کنم. سن پدرم بالاست و توانایی کار کردن ندارد. می خواهم کمک خرجشان باشم. از جرمی که مرتکب شدم پشیمانم و باردیگر از اولیای دم تقاضای بخشش دارم.»

با رای دادگاه، متهم بزودی آزاد می شود.

واژه های کلیدی: زندان | دادگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog