chemises سیستم قربانی مقابله افزارهای

chemises: سیستم قربانی مقابله افزارهای نیروی انتظامی بدافزارها نامه های الکترونیکی مجرمان سایبری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی در میانه یک میدان بزرگ جنگ قرار داریم/ کوچک‌ترین تردید راجع به صلاحیت افراد باید منعکس شود ، رهبر انقلاب

رهبر انقلاب با تأکید بر اینکه آحاد وزارت اطلاعات پدید آمده‌ انقلاب و فرزندان امام و انقلاب هستند، خاطرنشان کردند: بر همین اساس وزارت اطلاعات و همه کارکنان آن با

در میانه یک میدان بزرگ جنگ قرار داریم/ کوچک‌ترین تردید راجع به صلاحیت افراد باید منعکس شود ، رهبر انقلاب

رهبر انقلاب : در میانه یک میدان بزرگ جنگ قرار داریم/ کوچک ترین تردید راجع به صلاحیت افراد باید منعکس شود

عبارات مهم : اسلامی

رهبر انقلاب با تأکید بر اینکه آحاد وزارت اطلاعات پدید آمده انقلاب و فرزندان امام و انقلاب هستند، خاطرنشان کردند: بر همین اساس وزارت اطلاعات و همه کارکنان آن باید همواره صد درصد انقلابی بمانند و انقلابی حرکت کنند.

به گزارش ایسنا، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبحگاه امروز (چهارشنبه) در دیدار وزیر و مسئولان و جمعی از کارکنان وزارت اطلاعات، مجموعه وزارت را برآمده از انقلاب و فرزندان امام و انقلاب خواندند و با تأکید بر لزوم حرکت انقلابی و انقلابی ماندنِ صد درصدِ وزارت اطلاعات، با اشاره به ابعاد گوناگون جنگ اطلاعاتی جبهه وسیع دشمن های با نظام اسلامی، گفتند: یکی از محورهای مهم و مهم این جنگ، «نفوذ و تأثیرگذاری بر نظام محاسباتی مسئولان» و «تغییر باورهای مردم» است که در این جنگ، علاوه بر دفاع و بستن نفوذگاهها، باید تهاجم نیز انجام، و از هرگونه غفلت و راحت اندیشی جداً پرهیز شود.

رهبر انقلاب اسلامی در ابتدای سخنان خود با اشاره به حلول ماه شعبان، این ماه را همچون ماههای رجب و رمضان، خوابیدن مناسب جهت ارتباط زیاد با خدا و انس با قرآن و استفاده از دعاهای پرمضمون وارده و معرفت اندوزی برشمردند و با اشاره به شکل گیری وزارت اطلاعات بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، افزودند: مجموعه اطلاعاتی از ابتدا، سالم و خالص تشکیل شد و تاکنون نیز به همین صورت باقی مانده و امتحان های خوبی بعد داده است.

در میانه یک میدان بزرگ جنگ قرار داریم/ کوچک‌ترین تردید راجع به صلاحیت افراد باید منعکس شود ، رهبر انقلاب

حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اینکه آحاد وزارت اطلاعات پدید آمده ی انقلاب و فرزندان امام و انقلاب هستند، خاطرنشان کردند: بر همین اساس وزارت اطلاعات و همه کارکنان آن باید همواره صد درصد انقلابی بمانند و انقلابی حرکت کنند.

ایشان، وزارت اطلاعات را تابع سیاست های نظام دانستند و گفتند: در همه جای دنیا، دستگاه های اطلاعاتی تابع سیاست های نظامِ حاکم بر کشورها هستند.

رهبر انقلاب با تأکید بر اینکه آحاد وزارت اطلاعات پدید آمده‌ انقلاب و فرزندان امام و انقلاب هستند، خاطرنشان کردند: بر همین اساس وزارت اطلاعات و همه کارکنان آن با

حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اینکه چارچوب سیاست های نظام جمهوری اسلامی را امام (ره) مشخص کرده و این چارچوب بر اساس وصیت نامه و فرمایشات ایشان شکل گرفته هست، خاطرنشان کردند: در این چارچوب، رهبری هم بخشی از نظام است و نه خودِ نظام.

ایشان با تأکید بر اینکه هرگونه جناح بازی در وزارت اطلاعات گناه هست، گفتند: در وزارت اطلاعات یک جناح وجود دارد و آن، جناحِ انقلاب است.

رهبر انقلاب اسلامی، همه اجزاء وزارت اطلاعات را به مطالعه دقیق وصیت نامه و فرمایشات امام(ره) توصیه مؤکد کردند و گفتند: باید همه بخش ها و بدنه وزارت با مبانی و اصول انقلاب کاملاً آشنا باشند و در این چارچوب، انقلابی عمل کنند.

در میانه یک میدان بزرگ جنگ قرار داریم/ کوچک‌ترین تردید راجع به صلاحیت افراد باید منعکس شود ، رهبر انقلاب

ایشان در ادامه سخنان خود به جنگ بزرگ و پیچیده جبهه برابر با نظام جمهوری اسلامی اشاره کردند و افزودند: ما در میانه یک میدان بزرگ جنگ قرار داریم که یک طرف آن، نظام جمهوری اسلامی و طرف دیگر آن، جبهه وسیع و قدرتمندی از دشمن های است.

حضرت آیت الله خامنه ای، سرویس های جاسوسی طرف برابر را محور مهم این رویارویی دانستند و گفتند: دستگاه های اطلاعاتی جبهه برابر که برغم همه امکانات خود، تا بحال نتوانسته اند هیچ غلط مهمی انجام دهند.

رهبر انقلاب با تأکید بر اینکه آحاد وزارت اطلاعات پدید آمده‌ انقلاب و فرزندان امام و انقلاب هستند، خاطرنشان کردند: بر همین اساس وزارت اطلاعات و همه کارکنان آن با

رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: البته اگر در این جنگ دچار غفلت شویم مغلوب خواهیم شد و اگر دچار راحت اندیشی شویم ضربه خواهیم خورد.

حضرت آیت الله خامنه ای سپس با اشاره به ابعاد این جنگ پیچیده اطلاعاتی، گفتند: در این جنگ، شیوه ها و روش های مختلفی در دستور کار هست، از «نفوذ و دزدی اطلاعات» و «تغییر محاسبات تصمیم گیران» و «تغییر باورهای مردم» تا «ایجاد نابسامانی مالی و اقتصادی» و «ایجاد بحران های امنیتی».

در میانه یک میدان بزرگ جنگ قرار داریم/ کوچک‌ترین تردید راجع به صلاحیت افراد باید منعکس شود ، رهبر انقلاب

ایشان با اشاره به پرسشها اخیر در بازار ارز، افزودند: هنگامی که در این پرسشها دقت بیشتری می شود، رد پای بیگانه و دستگاه های اطلاعاتی آنها مشهود است.

رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: باید در این جنگ و در برابر برنامه های جبهه برابر ایستاد و جهت غلبه بر دشمن، علاوه بر دفاع باید برنامه تهاجم نیز داشت به گونه ای که زمین بازی بوسیله دستگاه اطلاعاتی ما تعیین شود.

حضرت آیت الله خامنه ای برنامه ریزی بلندمدت با آینده نگری رویدادهای آینده، و تحلیل و بررسی دقیق اطلاعات را یکی از راههای مقابله مجموعه اطلاعاتی کشور با طراحی جبهه برابر برشمردند.

ایشان یکی دیگر از راههای مقابله با تهاجم جبهه برابر را جدی گرفتن عنوان نفوذ دانستند و افزودند: فردی که می خواهد در نظام جمهوری اسلامی، امانت دار کشور و مردم باشد باید صلاحیت داشته باشد لذا کوچک ترین تردید راجع به صلاحیت افراد باید منعکس شود و دستگاه ها نیز موظف به عمل بر اساس نظر وزارت اطلاعات هستند.

رهبر انقلاب اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود، دستگاههای اطلاعاتی کشور را به همکاری، هم افزایی و مسابقه حرفه ای توصیه کردند.

ایشان همچنین به عنوان «مبارزه با فساد» اشاره کردند و گفتند: باید عنوان مبارزه با فساد بسیار جدی گرفته و با شریان های مهم آن مقابله شود، لیکن فساد موجب انهزام و شکسته شدن معنوی و روانی افراد و جامعه می شود.

رهبر انقلاب اسلامی، فساد را در بسیاری از موارد ناشی از روحیه زیاده طلبی و اشرافی گری و تجمل پرستی دانستند و خاطرنشان کردند: اینکه امام بزرگوار بارها بر حفظ زیّ طلبگی و داشتن زندگی راحت و معمولی مسئولان تأکید داشتند، به همین علت بود.

حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: مسئولان در نظام اسلامی نمی توانند این تصور را داشته باشند که چون مسئولان در کشورهای دیگر از امکانات گوناگون برخوردارند، بعد در نظام اسلامی نیز چنین مواردی مباح است.

ایشان تأکید کردند: در جمهوری اسلامی ما با نام اسلام به دنبال حکومت پیامبر اسلام(ص) و امیرالمومنین(ع) هستیم، بنابراین باید با روحیه اشرافی گری و شهوترانی به شدت مقابله شود.

حضرت آیت الله خامنه ای در آخر سخنانشان خطاب به کارکنان وزارت اطلاعات گفتند: سلام من را به آحاد مجموعه وزارت در سراسر کشور و به خانواده های خود برسانید و بدانید که بخش مهمی از ثواب کارها و فعالیت ها متعلق به همسران شما است لیکن این کارها و فعالیت ها نتیجه همکاری و تحمل زحمات از سوی آنان است.

پیش از سخنان رهبر انقلاب اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین علوی وزیر اطلاعات با بیان گزارشی از فعالیت ها و رویکردهای این وزارتخانه، گفت: آمادگی همه سربازان گمنام را جهت مقابله با ایادی نظام سلطه و استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای دنیا خوار، صهیونیسمِ جنایت کار و آل سعودِ کودک کش و دفاع از آرزوی بزرگ های انقلاب اسلامی تا آخرین قطره خون خود اعلام می کنیم.

واژه های کلیدی: اسلامی | انقلاب | اطلاعات | انقلابی | اطلاعات | وزارت اطلاعات | آیت الله خامنه ای | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog