chemises سیستم قربانی مقابله افزارهای

chemises: سیستم قربانی مقابله افزارهای نیروی انتظامی بدافزارها نامه های الکترونیکی مجرمان سایبری

گت بلاگز بین‌الملل شاید کنفرانس های خبری کاخ سفید را تعطیل کنم! / ترامپ

رییس جمهور آمریکا اعلام کرد به علت وجود تناقض میان سخنان وی و کارکنان کاخ سفید، شاید کنفرانس های خبری کاخ سفید تعطیل شود.

شاید کنفرانس های خبری کاخ سفید را تعطیل کنم! / ترامپ

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، دونالد ترامپ — مدیر جمهوری آمریکا — گفت: از آن جایی که به علت مشغله زیاد او تناقض گویی هایی میان سخنان وی و کارکنان کاخ سفید پیدا شده است است شاید بهتر باشد کفرانس های خبری کاخ سفید — که بیش از یکصد سال در این کشور سابقه دارد — تعطیل شود.
دونالد ترامپ روز جمعه در یک خبر توئیتری نوشت، او مدیر جمهور فعالی است که اتفاقات زیادی در کاخ سفید رخ می دهد و به همین علت جهت نمایندگان و کارکنان او این امکان وجود ندارد که در پشت تریبون کاخ سفید با دقت و درستی حرف بزنند.

عبارات مهم : پنجشنبه

وی در خبر دیگری اضافه کرد به همین علت شاید بهتر باشد در آینده کنفرانس های خبری کاخ سفید را که بیش از یکصد سال در این کشور سابقه داشته تعطیل کند و پاسخ های سخنگوی خود به سئوالات خبرنگاران را به صورت مکتوب در اختیار آن ها قرار بدهد.
موضوع برکناری «جیمز کومی» مدیر پیشین اف بی آی در گیر و دار جنجال های مربوط به روسیه و دخالت این کشور در انتخابات آمریکا، پیگیری ها و فشارهای شدیدی از سوی رسانه های آمریکایی را بدنبال داشت و همین فشارها باعث بروز تناقض گویی هایی در توضیحات کارکنان کاخ سفید نسبت به ادعا های ترامپ در این رابطه شد.
برای نمونه در حالی که «سارا هاکبی سندرز» جانشین سخنگوی کاخ سفید در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مصرانه تکرار می کرد که ترامپ تصمیم به برکناری کومی را به توصیه معاون وزارت امورخارجه کشورش گرفته است خود ترامپ در یک گفت وگوی تلویزیونی که پنجشنبه منتشر شد، گفت او از ابتدا چنین تصمیمی داشت و این تصمیم به نامه معاون وزیر دادگستری کشورش ربطی نداشته است.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: پنجشنبه | دونالد ترامپ | بین الملل | دونالد ترامپ | رییس جمهور آمریکا | کنفرانس های خبری کاخ سفید | جیمز کومی | رییس پیشین اف بی آی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog